Skuteczne i profesjonalne pozycjonowanie stron firmowych

Chociaż przez ostatnie lata zaszły ogromne zmiany, jeśli chodzi o promocję firmy w internecie, firmowa strona www, nadal pozostaje jej niezbędnym elementem.
Nawet jeśli prężnie działasz w mediach społecznościowych, robisz to po to, aby potencjalny klient mógł Cię poznać. Ostatecznie, zależy Ci jednak na tym, aby użytkownik trafił na Twoją firmową stronę.

Nie bez znaczenia jest również fakt, że podstawowym źródłem informacji dla użytkowników internetu nadal pozostaje wyszukiwarka, aby pojawić się w wynikach wyszukiwania musisz posiadać firmową stronę internetową. Sam fakt zaindeksowania takiej strony nie wystarczy. Realną widoczność gwarantuje wyłącznie obecność na pierwszej stronie wyników wyszukiwania.

Skuteczne pozycjonowanie Twojej firmowej strony

Copywriting SEO

Merytoryczne i perswazyjne – takie będą teksty na Twojej firmowej stronie. Opowiemy o Twoich usługach lub produktach językiem korzyści, dzięki czemu osoba, która trafi na Twoją stronę, stanie się Twoim klientem. Dzięki użyciu w treści słów kluczowych, które uwzględniają zapytania wpisywane w wyszukiwarkę, na Twoją witrynę trafią internauci, którzy faktycznie poszukują firmy takiej jak Twoja.

Optymalizacja firmowej witryny

Optymalizacja kodu html oraz grafik jest niezbędna, aby roboty Google mogły właściwie zaindeksować Twoją firmowa stronę, zrozumieć czego dotyczy i dlaczego będzie wartościowa dla użytkowników. Na taką ocenę wpływa też szybkość ładowania się strony oraz to, czy jest responsywna (dostępna na każdym urządzeniu).

Link building

Na wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania ogromny wpływ mają linki odsyłające, czyli strony, na których pojawiają się linki przekierowujące na Twoją firmową witrynę.
Za sprawą wartościowych stron, które są wysoko oceniane przez Google, budujemy reputację Twojej witryny, dzięki czemu jej pozycja poszybuje w górę.